Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • dark passage nimo tv’de

  2003 yılında Counter Strike takımı olarak kurulan Dark Passage 17 senelik geçmişi ile Türkiye'nin en köklü ve en başarılı Espor kulübüdür. Elektronik sporların oynandığı her branşta daima yeni yeteneklere şans tanıyarak en iyi takımları oluşturmayı hedefleyen Dark Passage şu anda bünyesinde League of Legends, League of Legends Akademi, Zula ve Zula Akademi takımlarını bulundurmaktadır.

  Kituruken
  Anadolu Lisesi öğrencisi. Nickinden de anlaşılacağa üzere Anime delisi, küçük ormancımız 2 yıldır bizimle beraber büyüyor.

  WaenA
  Frozen'in veliahtı, Orta Koridorun yeni Kralı! Vadi'de fırtınalar estiren takımımızın al yanaklı oyuncusu!

  Juuzou
  Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim görüyor. Üniversite Ligindeki başarılı performansı sonrasında 2019 yılında Dark Passage'a katıldı. Şu anda takımın Üst Koridoru olarak görev almakta. Hırslı, Disiplinli ve çok çalışkan.

  Oguzkhan
  Oğuzhan Delihasanoğlu nam-ı diğer “Oguzkhan” Orta Asya bozkırlarından gelen, rivayete göre 40 günlük bebekken önüne süt konmasına rağmen içmeyip kımız isteyen, 1 yaşındayken günde yarım öküz yiyen bir ormancı! Zaman zaman özgüven patlaması yaşayan oyuncumuz aynı zamanda iyi bir sporcu ve sıkı bir vücut geliştirmeci.

  açıklamalarına yer verildi.

  esporhaberlerim