Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

mobil teknolojiler - #106

Google, kendi işletim sistemine sahip Android'i sabitlemeye ne kadar zor olursa olsun, bazen kullanıcıları rahatsız eden hatalara neden olabilir. Bir sonraki hata Android 9 işletim sistemidir. Böylece, keşfedilen yeni sistem boşluğu kullanıcı dosyalarının silinmesiyle ilgilidir. Bu konuda raporlar Slashgear. Android akıllı telefonlara indirilen tüm dosyalar otomatik olarak İndirilenler klasörüne eklenir.

Ancak, Ocak 9'un sonunda Android 9 kullanıcılarından biri tarafından gönderilen bir rapor, indirilen dosyaları ve fotoğrafları İndirilenler klasörü dışındaki bir klasöre aktarma girişimi sonucunda sistemin bunları kökten atabileceğini söyledi. Bu, akıllı telefon bekleme modundayken olur. Yukarıda adı geçen sistem boşluk, İndirilenler klasörünü yeniden adlandırma girişiminde de kendini gösterir.

Şu anda, Android 9'da indirilen dosyaların organizasyonu kararsız. Bu nedenle harici uygulama geliştiricileri dosya ve fotoğrafları diğer klasörlere kopyalamanızı önermez. İndirilen dosyalar çok önemli dosyalarsa, bunları bulut hizmetlerine veya bilgisayarlara indirmenizi öneririz. Google, kendi açısından, sistem boşluğu hakkında yorum yapmadı.

21 entry daha var
esporhaberlerim