Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

16 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

mobil teknolojiler - #112

Geçen yılın Kasım ayında, Motorola ilk katlanabilir akıllı telefon modeli Motorola RAZR'ı tanıttı. O sırada şirket, akıllı telefon satışlarının Aralık sonunda başlayacağını söyledi. Ancak bunun sonucunda satışları 2020'nin başlarına ertelendi. Aynı durum tekrarlandı.

Technote.az'a göre, 26 Ocak'ta şirket akıllı telefon için ön siparişleri kabul etmeye başladı.

Akıllı telefon hala ABD pazarında satışa sunulacak ve yalnızca Verizon mobil operatöründe satışa sunulacak. Her şeyden önce 6 Şubat için akıllı telefon satışları planlandı. Ancak, ön siparişlerden sonra şirket akıllı telefon satışlarını 18 Şubat'a erteledi. Şirket böyle bir değişikliğin nedeni hakkında yorum yapmadı.

Önceki geçmiş değişikliğinin akıllı telefonlara olan yüksek talepten kaynaklandığına dikkat edilmelidir. Şirketin 6 Şubat'tan itibaren çok sayıda Motorola RAZR akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Büyük olasılıkla, ön sipariş performansı göz önüne alındığında, şirket üretilen akıllı telefon sayısının yeterli olmayacağını fark etti. Akıllı telefonlara olan yüksek talebin şirketin tüm beklentilerini aşması mümkündür. Satış geçmişindeki değişikliğin bir başka nedeni de yeni Motorola RAZR için katlanabilen az sayıda panel olabilir.

21 entry daha var
esporhaberlerim